صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > تخریب دکتر جلالی با چه هدفی صورت می گیرد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تخریب دکتر جلالی با چه هدفی صورت می گیرد
    باید بدانیم زمان انتخابات گذرا است و نباید برای پیروزی در این انتخابات اقدام به ایجاد یک بدعت بد و ناشایست نمود که تا سال ها از یاد دشمنان این مرز و بوم پاک نخواهد شد

   

در چند روز گذشته مردم شاهد پخش ویژه نامه انتخاباتی (هفته نامه ظفر) از سوی یکی از نامزد های نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جناب آقای غ ... بوده اند که متأسفانه در این ویژه نامه ها یک صفحه به کاریکاتورهای مختلفی اختصاص یافته که درآنها عملکرد وگفته های جناب آقای دکتر کاظم جلالی نماینده شهرستان های شاهرود و میامی به تمسخر گرفته شده است.

این کار در حالی صورت می گیرد که دکتر جلالی در تمام سخنرانی هاي خود از تمام کاندیداها به خوبی یاد کرده است و همچنين بارها از اعضای ستاد خود خواسته اند که به هیچ وجه به صرف مبارزات انتخاباتی، شخصیت و جایگاه اجتماعی دیگر کاندیداها را تخریب نکنند.

پس از انقلاب اسلامی شهرستان شاهرود هم پای دیگر نقاط میهن عزیزمان شاهد برگزاری انتخابات بسیاری بوده که انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از آنها است. انتخاباتی که در طی این سال ها و در طی نه دوره برگزاری آن چهره های زیادی در این شهرستان با هم به رقابت پرداخته اند.
اما بدون هیچ شک و تردیدی مردم این دیار تا کنون چنین بی اخلاقی انتخاباتی را به یاد ندارند که در آن یک نامزد انتخاباتی با درج کاریکاتورهایی که قبلاً در سایت های ضد انقلاب دیده شده در یک ویژه نامه مربوط به انتخابات سعی در تخریب عملکرد رقیب خود برآید.

گویا عملکرد 12 ساله دکتر کاظم جلالی در کسوت نمایندگی مردم غیور شهرستان های شاهرود و میامی و جایگاه ارزشمند وی در مجلس شورای اسلامی و تأثیر گذاری وی درعرصه های بین المللی آنچنان دلایل محکمی برای انتخاب مجدد ایشان بوده است که یکی از  رقبای انتخاباتی ايشان را به عملکردی ناصواب وا داشته که شاید از این گذر موفق به جلب نظر مردم شود.

اما باید بدانیم زمان انتخابات گذرا است و نباید برای پیروزی در این انتخابات اقدام به ایجاد یک بدعت بد و ناشایست نمود که تا سال ها از یاد دشمنان این مرز و بوم پاک نخواهد شد و مسلماً دائما آن را به ما یادآوری خواهند نمود.  باید درک کنیم که مردم خود تصمیم گیرندگان شایسته ای می باشند که به تصویر کشیدن یک رقیب انتخاباتی به شکل زشت و نامتعارف نمی تواند خللی در تصمیم گیری آنها ایجاد کند.
پنج شنبه ١١ اسفند ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/12/20 20:47
0
0
سلام لطفا به جای کل انداختن با این و اون بفکر مردم و اعتمادی باشید که در این دوره به شما کردند جناب آقای دکتر
کاربر مهمان
1390/12/16 17:56
0
2
اینجانب انتخاب شایسته شما را در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می کنم
کاربر مهمان
1390/12/16 13:8
0
2
انتخاب آقای جلالی را برای چهارمین بار تبریک میگم وخداراشاکرم که ایشان علیرغم آن شب جشنی که دانشگاه شاهرود برگزار شدواعلام کنارگیری کرد مجددتصمیم به حضور گرفتن . در آن شب وقبل از اجرای موسیقی عرض کردم حضور آقای جلالی نه تنها برای شاهرود بلکه برای کشور موثر است . بازهم تبریک
کاربر مهمان
1390/12/14 8:55
0
3
باسلام پیروزی شما را در انتخابات تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان توفیق خدمت به اسلام ، ولایت و مردم را دارم
کاربر مهمان
1390/12/13 12:44
1
5
دکترجلالی دوستت داریم
کاربر مهمان
1390/12/13 0:40
1
4
دکتر بهت تبریک میگم ..که واسه چهارمین بار رفتی مجلس
کاربر مهمان
1390/12/12 0:19
8
13
فقط دکتر جون
کاربر مهمان
1390/12/11 22:37
6
16
با سلام . این که بعضی از کاندیداها دارن آب به آسیاب سمنان میریزن جای تعجب داره. انشاا... مردم فردا تو دهنی محکمی به همشون میزنن....
کاربر مهمان
1390/12/11 22:21
7
17
این غ به چی می اندیشه ؟ چرا وقتی در اداره الف بود ؟؟ جلوی فاجعه شرکت نفیس رو نگرفت ؟؟؟ چرا گذاشته تعداد زیادی از مردم شاهرود بدبخت بشون؟؟ غ اگه دلسوز بود باید چرا اون موقع حرف نزد و دلسوز مرم شاهرود نبود؟ آخه چکار کردی برای مردم.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099