صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > رای بالای ۶۰ درصد مردم قم به لاریجانی و جلالی در شاهرود پس از تخریب های گسترده


نسخه چاپي  ارسال به دوست

رای بالای ۶۰ درصد مردم قم به لاریجانی و جلالی در شاهرود پس از تخریب های گسترده
    نهایی شدن نتایج انتخابات نشان می دهد که رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده او در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان بیشترین آرا را در میان نمایندگان راه یافته به مجلس داشته اند.

   

انتخابات - نهایی شدن نتایج انتخابات نشان می دهد که رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده او در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان بیشترین آرا را در میان نمایندگان راه یافته به مجلس داشته اند.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که در هفته منتهی به انتخابات بیشترین تخریب ها در قم علیه رئیس مجلس شورای اسلامی به راه افتاد و سی‌دی و شبنامه های زیادی علیه او پخش شد، اما در نهایت علی لاریجانی موفق به کسب 270 هزار و 382 رای مردم قم شد. این میزان از مجموع ‌‌٤١٤ هزار و ‌‌٨٦٥  رای صحیح است.
رئیس مجلس در ایام انتخابات در واکنش به تخربیش در گفت وگویی تصریح کرد که بنا ندارد وارد این موضوع شود چرا که این موضوع به یک سرگرمی سیاسی در کشور تبدیل شده است. در حالی که   مساله مردم گرانی و اشتغال است.
 همچنین کاظم جلالی نماینده رئیس مجلس در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان هم که به صورت مستقل از حوزه شاهرود نامزد انتخابات شده بود، در نهایت موفق شد برای بار چهارم به عنوان نماینده مردم شاهرود انتخاب شود.
جلالی در حالی موفق شد که رقبایش با دعوت از فرزند یکی از روحانیون مشهور سعی کردند او را در زمره آنچه ساکتین فتنه می خواندند قرار دهند.  اما جلالی در نهایت موفق شد بیش از 60 درصد آرا در این حوزه را به دست بیاورد و  از مجموع 115 هزار و 263 رای توانست 71هزار و 331 رای را به خود اختصاص دهد.
کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌ برای چهارمین بار متوالی به عنوان نماینده مردم شاهرود انتخاب شد.

 

چهارشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/12/20 15:45
1
5
دكترجان سلام : افتخارمايي .اين نزديكي نشان از نزديكيه دلهاي با صفا مردم باصفا شهرهاي باصفاست.پس به خود مي باليم.و باورمان شود كه در بين الحرمينيم .
کاربر مهمان
1390/12/18 11:0
6
7
خب مگه جزو اصحاب سکوت نبوده ؟ بعدم مگه سخنرانی و اگاهی دادن به مردم بده ؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/12/18 10:7
2
7
اين نشان از شعور بالاي سياسي مردم است و نشانگر اين است كه ديگر اين بازيهاي سياسي و تخريب را بعنوان حربه نميتوان بكار برد .درود بر دكتر جلالي افتخار ملي.
کاربر مهمان
1390/12/17 23:56
2
11
درود بر فرزند بزرگ شاهوار و ايران دكتر جلالي قهرمان
کاربر مهمان
1390/12/17 23:34
1
9
اگر مردم یاد بگیرند که در یک نظام جمهوری به چه شکلی و با چه روشی حقوق خود را مطالبه کنند دیگر نیازی به تخریب نخواهند داشت
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099