صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > مجلس اصلی ترین مركز تضارب آراست


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مجلس اصلی ترین مركز تضارب آراست
    شاهرود - نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس اصلی ترین مركز تضارب آراست و اینكه كسی دنبال مجلس تك صدایی باشد،یك اشتباه است.

   

به گزارش خبرنگار ایرنا، كاظم جلالی روز شنبه در یك نشست خبری در شاهرود با بیان اینكه چرا بعضی ها می خواهند از بیرون به نماینده مجلس فشار بیاورند و یا با رسانه ای شدن برخی مسایل درون مجلس این فشارها را افزایش دهند،اظهار داشت: معنی وحدت این نیست كه رقابت وجود نداشته باشد.
وی تصریح كرد: در حال حاضر از 287 نفر نماینده كه در مجلس حضور دارند 277 نفر اصولگرا هستند و ضمن اینكه چتر اصولگرایی وجود دارد باید اختلاف سلیقه ها را به رسمیت بشناسیم ،زیرا اختلاف سلیقه ها است كه می تواند زمینه تضارب افكار را در مجلس فراهم كند.
وی خاطر نشان كرد: مجلس می تواند فراكسیون های متعدد و مختلفی داشته باشد كه رایزنی و اقدامات موثری انجام شود.
وی با بیان اینكه مصوبات سفرهای هیات دولت و آمارهای برخی مسوولان اجرایی ،بیشتر رسانه ای شده است ،افزود: برای تسریع در عملیاتی شدن مصوبات بخشی از كارها باید به صورت محلی پیگیری شود.
وی طرح بهره برداری از پتاس طرود شاهرود را از مصوبات دور دوم سفرها دانست و تاكید كرد: بخش خصوصی برای انجام كار آمادگی كامل دارد ،ولی با تصویب دولت و گذشت بیش از یكسال و نیم از سفر سوم و برگزاری بیش از 50 جلسه با مسوولان كشوری هنوز كاری انجام نشده كه این امر جای سوال دارد.
وی گفت: در سال 91 در اعتبارات شهرستان شدن میامی بودجه زیربنایی دیده نشده است ،البته قول های داده شده تا این نیاز تامین شود.
وی با اشاره به اینكه احداث جاده علی آباد از مسیر جنگل ابر به شاهرود قطعی و ابلاغ شده است ،گفت:این جاده در همان مكان قبلی بازسازی می شود و با شرایط فعلی هیچگونه ضرری برای محیط زیست ندارد و قطع درختان در حداقل انجام خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: در مدیریت انسانی استان سمنان باید سهمیه شهرستان های استان رعایت شود و این مطلب به همه استانداران قبلی تذكر داده شده است.
جلالی خاطر نشان كرد : اگر این مورد رعایت شود و از توان همه نیروهای كارآمد استان استفاده شود ،نگاه متوازن و عادلانه بیشتر شكل خواهد گرفت و اطمینان خاطر را در مردم ایجاد می كند
دوشنبه ٥ تير ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099