صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > جلسه بررسی مشکلات کارکنان نیروگاه شاهرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

جلسه بررسی مشکلات کارکنان نیروگاه شاهرود
    در پی سوال نماینده مردم شاهرود و میامی از وزیر نیرو در ارتباط با وضعیت پرسنل نیروگاه شاهرود در صورت واگذاری آن به بخش خصوص ، نماینده وزیر نیرو "مهندس گشته " برای پاسخگویی همراه با نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، عازم نیروگاه شاهرود شد

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلالی ، در پی سوال نماینده مردم شاهرود و میامی از وزیر نیرو در ارتباط با وضعیت پرسنل نیروگاه شاهرود در صورت واگذاری آن به بخش خصوص ، نماینده وزیر نیرو "مهندس گشته " برای پاسخگویی همراه با نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، عازم نیروگاه شاهرود شد .
بنا بر این گزارش ، در جلسه ای که در این راستا با حضور جلالی ، بندر آبادی و نماینده کارکنان  معترض، برگزار شد ، ابتدا نمایندگان کارکنان ضمن توضیح در ارتباط با روند استخدامی پرسنل نیروگاه ، به امر واگذاری این نیروگاه به بخش خصوصی و ابهام در امر وضعیت استخدامی کارکنان ، اعتراض نمود و مهندس گشته ضمن توضیح اقدامات موجود ، به ارائه راهکار در این زمینه پرداخت.
 کاظم جلالی نیز در این جلسه ضمن به حق دانستن خواسته کارکنان در ارتباط با امنیت و ثبات شغلی ، خواستار اندیشیدن تدبیری مناسب جهت ایجاد رضایتمندی در کارکنان شد و و حل سریع مشکلات موجود شد.
 
در این جلسه همچنین مسئولین  وزارت نیرو پیشنهادهایی را جهت حل مسئله اشتغال پرسنل ارائه کردند که مقرر شد نمایندگان پرسنل حاضر در جلسه با سایر همکاران خود مشورت کرده و در این خصوص ظرف چند روز آینده اعلام نظر نمایند و پس از جمع بندی ایشان جلسه دیگری با حضور جلالی و مسئولین وزارت نیرو تشکیل شده و راهکار نهایی اتخاذ گردد .
ً در این جلسه نماینده شاهرود و میامی ضمن یاد آوری گزارش مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در خصوص نابسامانی های خصوصی سازی و  واگذاری نیروگاه ها به بخش خصوصی گفت : بی تردید واگذاری با قیمت بسیار پایین و با این وضعیتی که در بعضی نیروگاهها اتفاق افتاده ، حتماً مورد اعتراض ماست  و باید در خصوص نیروگاه شاهرود مورد نظر قرار گیرد.
لازم به ذکر است که پيرو سوال مشترك كاظم جلالي و عليرضا خسروي از وزير نيرو در راستاي مشكلات نيروگاه هاي شاهرود و سمنان ، دوشنبه ٤ دی ١٣٩١ نشستي با حضور نامجو وزير نيرو ، كاظم جلالي نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي و عليرضا خسروي نماينده مردم سمنان ، معاونين وزير نيرو و مسئولان برق دماوند ، در دفتر وزير نيرو برگزار شد.
جلالي و خسروي سؤالی از وزیر نیرو مطرح کرده بود که یک بخش از آن در بحث خرید و فروش و قیمت نیروگاه سمنان و شاهرود و نحوه واگذاری آنها و بخش دیگری از آن نیز به مشکل بیکار شدن و اخراج تعدادی از کارکنان و نیروهای مشغول به کار در اين نيروگاه ها مربوط بود.
 بنا بر اين گزارش در اين جلسه دو ساعته ، توافق حاصل شد تا وضعيت كاركنان نيروگاه شاهرود پس از خصوصي سازي حفظ شود و براي تداوم شرايط استخداميشان تدابيري انديشيده شد.
.
پنج شنبه ١٤ دی ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099