صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > راه اندازي پروازهاي فرودگاه شاهرود با خطوط پروازي ماهان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

راه اندازي پروازهاي فرودگاه شاهرود با خطوط پروازي ماهان
هواپيمايي ماهان     مديرعامل هواپيمايي ماهان نيز در اين ديدار بنا به درخواست دكتر جلالي، پذيرفت تا در شرايط فعلي سه پرواز در هر هفته در مسير تهران – شاهرود و بالعكس را راه‌اندازي كند.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر جلالي، حميد عرب‌نژاد مديرعامل شركت هواپيمايي ماهان با حضور در مركز پژوهش‌هاي مجلس با دكتر جلالي رييس اين مركز ديدار و گفتگو كرد.

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس  در اين نشست با ابراز تاسف از حوادث هوايي در ايران، اين‌گونه حوادث را تلخ و ناگوار دانست و خواستار برنامه‌ريزي جهت ايجاد زيرساخت لازم براي برقراري پروازهاي ايمن در خطوط پروازي كشور شد.

رئيس مركز پژوهش‌هاي مجلس در اين جلسه، تاكيد كرد: اميد است تا با حضور فعال‌تر بخش خصوص در ناوگان هوايي ايران و بهبود امكانات، در كنار توسعه حمل و نقل هوايي، حوادثي از اين دست ديگر تكرار نشود.

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي همچنين در اين نشست با اشاره به مشكلات خطوط پروازي در كشور، گفت: حضور بخش خصوصي در خطوط پروازي روشن و پررنگ است كه بايد حمايت‌هايي در جهت رفع مشكلات بخش خصوصي در حوزه خطوط پروازي صورت بگيرد.

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس، در ادامه با اشاره به وضعيت فعلي فرودگاه شاهرود بر لزوم راه‌اندازي پروازهاي هواپيمايي ماهان در فرودگاه اين شهرستان تاكيد كرد.

دكتر كاظم جلالي در اين نشست با اشاره به پتانسيل‌هاي شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي در حوزه گردشگري، گفت: اين منطقه از توانايي‌هاي بالقوه‌اي در جذب گردشگر برخوردار است كه ايجاد مسيرهاي ارتباطي خاكي و هوايي و تسهيل در رفت و آمد، اين توانايي را به حالت بالفعل در خواهد آورد.

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي، افزود: برقراري پروازهاي روزانه به فرودگاه شاهرود زمينه ساز سفرهاي داخلي و خارجي مطمئن و سريع به منطقه است كه اين امر يكي از خواسته‌هاي مردم شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي است.

مديرعامل هواپيمايي ماهان نيز در اين ديدار بنا به درخواست دكتر جلالي، پذيرفت تا در شرايط فعلي سه پرواز در هر هفته در مسير تهران – شاهرود و بالعكس را راه‌اندازي كند.

شايان ذكر است انجام و اجرايي شدن اين توافق در حال پيگيري است تا در آينده‌اي نزديك پروازهاي فرودگاهي فرودگاه شاهرود با هواپيمايي ماهان انجام گيرد.
حميد عرب‌نژاد مديرعامل شركت هواپيمايي ماهان نيز در اين نشست گزارشي از روند كاري خطوط هواپيمايي خصوصي در كشور و مشكلات آنها را بيان نمود.
دوشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٣
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099