صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > جلسه استاندار و مجمع نمايندگان استان با وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

جلسه استاندار و مجمع نمايندگان استان با وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي
    روز چهارشنبه بيست و هشتم بهمن ماه استاندار و مجمع نمايندگان استان با وزير فرهنگ وارشاد اسلامي ملاقات نمودند.

   

در اين جلسه كه با هماهنگي دكتر جلالي دبير مجمع نمايندگان استان تشكيل شد استاندار و نمايندگان مسائل مربوط به حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و شهرستانها را به تفكيك مطرح كردند و مصوبات سفر اول و دوم دولت مرور شد.

در اين جلسه دكتر جلالي نماينده شاهرود از وزير ارشاد خواست تا اولين همايش بين المللي سفال و سراميك را كه در اواسط سال آينده در شاهرود به همت هنرمندان برجسته اين شهرستان برگزار مي شود را حمايت نمايد. دكتر جلالي با تشكر از دستورات صادر شده در ملاقات قبلي توسط وزير خواهان تسريع در ارائه امكانات جهت انجام اين كار مهم شد.

همچنين دكتر جلالي در اين ديدار خواهان ارتقاء مدير ارشاد اسلامي به معاونت مدير كل با توجه به ارتقاء شهرستان به فرماندار ويژه شد كه مورد موافقت وزير قرار گرفت.

جلالي در اين جلسه متذكر شد كه در جلسه دولت در جريان سفر دوم مقرر شده بود يك فرهنگسرا با مشاركت شهرداري شاهرود ساخته شود اما متأسفانه هم اينك اعلام كردند ساخت آن توسط شهرداري و تجهيز آن توسط ارشاد انجام شود و اين در توان مالي شهردراي شاهرود نيست. وزير ارشاد در اين خصوص وعده داد كه با آغاز اين پروژه اعتبار مناسبي براي تكميل و تجهيز آن تخصيص يابد.

يکشنبه ٢ اسفند ١٣٨٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099