صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > اولين كنفرانس مجازي ذخيره سازي­در دانشگاه صنعتي شاهرود برگزار مي شود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اولين كنفرانس مجازي ذخيره سازي­در دانشگاه صنعتي شاهرود برگزار مي شود
    اولين كنفرانس مجازي ذخيره­سازي زيرزميني مواد هيدروكربوري مهر­ماه سال آينده و با حمايت تعدادي از شركت­هاي وابسته به وزارت نفت، مراكز دانشگاهي و پژوهشي داخل و خارج از كشور با محوريت دانشگاه صنعتي شاهرود برگزار مي شود.

   

سيد محمد اسماعيل جلالي مديردفترفناوري وارتباط با صنعت دانشگاه صنعتي شاهرود روز چهارشنبه در مورد اهميت و جايگاه اين كنفرانس گفت: مجازي بودن و توسعه فضاي سايبر و همگام بودن در مسير دولت الكترونيك، كاهش هزينه ها،يك موضوع بسيار مهم و تخصصي مورد نياز كشور به ويژه از ديدگاه پدافند غيرعامل است .
وي افزود: استقبال شركتها و دانشگاههاي بزرگ داخلي و خارجي در سطح وسيع از ويژگي ها و مشخصات اين كنفرانس است.
احمد رمضان زادهدبير اين كنفرانس نيز گفت: مهمترين ويژگي برجسته و منحصر به فرد اين كنفرانس، برگزاري در گستره­ي ملي، به صورت مجازي و با استفاده از زيرساخت­هاي الكترونيك است كه انتظار مي­رود برگزاري اين كنفرانس گامي موثر در جهت فرهنگ­سازي واستفاده از فضا­هاي مجازي و توسعه­ي خدمات الكترونيك باشد .
وي جايگاه مهم و تاثيرگذار ايران در صنعت نفت و گاز و لزوم حفظ و ارتقاي آن در عرصه­ي اقتصاد جهاني ، اهميت فناوري احداث و بهره­برداري از مخازن عظيم زيرزميني را يكي از الزامات اصلي صنعت نفت و گاز دانست .
وي ادمه داد:وابستگي صنايع ،مراكز صنعتي و جمعيتي به مواد هيدروكربوري،اهميت ذخيره­سازي از ديدگاه پدافند غيرعامل و آمايش سرزمين را نيز از دلايل مهم برگزاري اين كنفرانس ذكر كرد.
وب سايت اولين كنفرانس مجازي ذخيره سازي زيرزميني مواد هيدروكربوري به نشانيwww.icush2011.shahroodut.ac.irاز10 مهرماه سالجاري به صورت رسمي آغاز به كار كرده است.
پنج شنبه ٢٩ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099