صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > دیدار نماینده شاهرود با وزیر بهداشت و درمان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دیدار نماینده شاهرود با وزیر بهداشت و درمان
    دکتر کاظم جلالی با دکتر دستجردی دیدار و در خصوص مسائل مربوط به بهداشت و درمان گفتگو کردند.

   

روز چهارشنبه 28 مهر ماه، دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با دکتر دستجردی وزیر بهداشت و درمان دیدار کرد. در این دیدار که دکتر اعرابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و دکتر بدیعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نیز حضور داشتند، در خصوص مسائل مربوط به حوزه بهداشت و درمان گفتگو و بحث شد.
در این دیدار ابتدا تقاضای دانشگاه آزاد اسلامی جهت تأسیس دانشکده دندانپزشکی مطرح شد که مقرر گردید پس از بررسی نتیجه نهایی اعلام شود.
همچنین دکتر جلالی در جهت توسعه دانشگاه پیگیری زمین پردیس دانشگاه علوم پزشکی را مطرح کردند که مقرر شد از طریق وزیر صنایع و معادن توسط وزیر بهداشت و نماینده شاهرود مشترکاً پیگیری شود.
در خصوص بیمارستان میامی و ضرورت افتتاح هر چه سریعتر و تجهیز آن و تأمین نیروی انسانی توضیحاتی توسط دکتر جلالی و دکتر اعرابی ارائه شد و نهایتاً وزیر بهداشت و درمان دستور دادند مبلغ دویست میلیون تومان کمک به بیمارستان میامی انجام شود و نیروی انسانی نیز جذب گردد.
در خصوص بیمارستان فاطمیه شاهرود ، تأمین فضاهای آموزشی و کمک آموزشی، احداث بخش جراحی قلب در بیمارستان امام حسین و ضرورت تأسیس واحد دندانپزشکی نیز بحث و گفتگو شد و دکتر دستجردی دستورات مساعدی صادر کرد.
همچنین در مورد پایگاه اورژانس هوایی و ضرورت تقویت آن وزیر بهداشت و درمان وعده دادند که با خرید هلی کوپتری مناسب، پایگاه هوایی شاهرود را تقویت نمایند.
پنج شنبه ٢٩ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/08/02 10:13
0
0
با سلام ما دانش آموختگان مطالعات زنان البته با احترام، همراهی بیشتر نمایندگان را با اولین وزیر زن در نظام جمهوری اسلامی ایران خواهشمندیم . موفق باشید همچون همیشه.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099