صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار ايران 
اخبار > آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی پیروزی مقاومت را رقم زد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی پیروزی مقاومت را رقم زد
جلالي فلسطين     رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی را پیروزی مردم غزه دانست و گفت: ایستادگی مردم غزه رژیم صهیونیستی را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر جلالي، وي درگفت و گو با خانه ملت، درباره آتش بس بلند مدت میان نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی، گفت: اساس این آتش بس یک پیروزی برای مقاومت است و نشان داده شد که یک ملت حتی با دست خالی اما با ایمان و ایستادگی می تواند به اهداف خود دست پیدا کند.

نماینده مردم شاهرود درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جنبش مقاومت مردم فلسطین درمقابل رژیم صهیونیستی پافشاری و ایستادگی کرد و اساسا این ایستادگی توانست همانطور که پیش بینی می شد به نتیجه برسد و مردم غزه موفق شدن پیروزی را ازآن خود کنند؛ بنابراین اگرچه این نتیجه دلخواه رژیم اشغالگرقدس نبود زیرا آنها به دنبال این بودند که بتوانند اراده مردم فلسطین و غزه را ضعیف کنند و دراین راه سعی داشتند که نوارغزه را دوباره اشغال کنند؛ اما این ایستادگی و مقاومت نتیجه پیروزی را برای غزه به دنبال داشت.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شاید در همان هفته اول بحران جنگ در غزه و تهاجم جدید رژیم صهیونیستی بود که مقاومت بیانیه ای داد برای اینکه مطالبات خود اعلام کند، بنابراین اگربه همان بیانیه توجه شود می توان دریافت که مردم غزه هیچ گاه از حقوق خود کوتاه نیامده و دست از ایستادگی بر نمی دارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جنبش حماس از دستیابی به آتش بس دائم با اسرائیل در غزه خبر داده و اعلام کرده که این آتش بس بلندمدت است و با میانجیگری مصر صورت گرفته و این نتیجه مقاومت ملت ماست.
چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٣
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099