صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > تحریم شبکه استان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تحریم شبکه استان
    پاسخ:...مگر ما در حال جنگ با هم هستیم؟ مگر از دو دین و دو کشور هستیم؟ ...

   

* سئوال:  دكتر سلام ارادتمند.اولا واقعا بايد از زحمات وپيگيري آقاي اصغر زادهدر ارتباط دادن مردم با شما تشكر كنم.انصافا اين ايام جاي خالي ايشون كاملا محسوسه.

ثانيا چرا در قبال تبعيضات وبي توجهي مسئولين صدا وسيماي استان به تذكرات پي در پي از مردم شاهرود نمي خواهيد كه صداي وسيماي استان روتحريم كنن واستفاده نكنن؟

* پاسخ: با سلام و تحیت.

بنده هم از تلاشهای صادقانه برادر عزیزم جناب آقای اصغرزاده سپاسگزارم. قابل توجه جنابعالی اینک نیز جناب آقای میری با شماره موبایل 09121596684 و با تلفن 33129909 در خدمت شما هستند و در تهران نیز به شکل هفتگی ملاقات مدرمی داریم و در شاهرود نیز جناب آقای رضایی و پرسنل دفتر در خدمت مردم عزیز هستند.

اما در خصوص مطلب دوم نمی دانم مقصود شما چیست؟ یعنی چگونه تحریم نمائیم؟ لطفاً توضیح دهید؟ ضمن اینکه مگر ما در حال جنگ با هم هستیم؟ مگر از دو دین و دو کشور هستیم؟ ما انتقاداتی داریم. به دنبال مطالبات خودمان روانیم و انشاء الله آنها را محقق می کنیم. به نظر می رسد نباید فضا را خیلی تند کرد. به نظر من تندروی همانقدر بد است  که کندروی آزار دهنده است. ما باید با منطق و قدرت و قوت مسیر خودمان را بپیمائیم.

يکشنبه ٣ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/11 8:49
0
2
جناب آقای دکتر با سلام از سعه صدر وتحمل شما ممنون.اما وقتی که سیمای استان کمترین وبدترین اخبار وگزارشات خود را به بزرگترین شهرستان کشور اختصاص می دهد. وقتی مانع دستیابی شهرستان شاهرود به جایگاه حقیقی خود در اخبار وبرنامه های تولیدی می شود. وقتی بعد از گذشت سالیان متمادی هنوز میلی در مرکز استان جهت فعالیت حقیقی دفتر تولید برنامه شاهرود علیرغم مصوب شدن آن دیده نمی شود. وقتی که هنرمندان شاهرودی کمترین نقش را در سیمای استان دارند وحضور گاه به گاه آنان نیز در قالب نقشهای سبک وسخیف ونه حتی طنز که بیشتر هزل است وبهانه ای برای بدترین نوع گویش لهجه زیبای شاهرودیّ به راستی چرا باید به این رسانه بها داد؟ منظور من از تحریم سیمای استان این بود که همه مردم شریف وغیور شاهرود از تماس،وحتی مشاهده ویا شنیدن برنامه های صدا وسیمای سمنان خودداری کنند تا وقتی که حداقل نامی مناسب واستان شمول برای آن انتخاب گردد ومسئولین آن نشان دهند که تصمیم به تغییر وضع موجود دارند. آقای دکتر جلالی شما من را میشناسید ومی دانید من نیز از افراط وتفریط بیزارم اما یادمان باشد که امام صادق (ع) میفرمایند:الکبر عندالمتکبر عباده و شاید یکی از راههای مقابله با این حرکت بی انصافانهدر استان تحریم برنامه های آن باشد. خیر ما از دو کشور ودو دین نیستیم برعکس بسیاری از دوستان خوبّبا معرفت وصمیمی من وهمه ما ّسمنانی هستند اما این حرکت می تواند گامی ولو کوچک باشد در راستای مقابله با یکجانبه گرایی ودفاع از منافع شهرستان مطالبی دیگر هم هست که انشالله در قالب یک مقاله تقدیم خواهم کرد. موفق باشید.یاعلی
کاربر مهمان
1389/11/07 13:24
0
3
با سلام از حضور شما در گفتگوی ویژه خبری مورخه 6/11/1389 در شبکه ی استان و گفتن غیرتمندانه حرفهایتان و حرف های مردم شهرتان لذت بردم . خدا قوت
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099