صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > سیمای استان یا سیمای سمنان؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

سیمای استان یا سیمای سمنان؟
    سئوال:...از سيماي استان بپرسيد شما سيماي سمنان هستيد يا سيماي استان ...

   

* سئوال: سلام ،خداقوت،جانم فداي شما انسان پرتلاش وخستگي ناپذير

لطفا از آقاي شاهچراغي بپرسيد كه شما كه نماينده مقام معظم رهبري حضرت آيت العظمي امامخامنه اي (مدظله العالي) در استان هستيد شد يكبار به بسطام سفر كني واز مشكلات آنان باخبر شوي.

از سيماي استان بپرسيد شما سيماي سمنان هستيد يا سيماي استان .آيا بسطام جزء استان سمنان نيست؟

درود برشما پرتوان پرتلاش باصلابت وباكلاس وعالم.

* پاسخ: با سلام و تحیت.

از لطف و محبت جنابعالی نسبت به این خدمتگزار کوچک سپاسگزارم و دو نکته را به اطلاع شما می رسانم.

1/ حضرت آیت الله شاهچراغی به  عنوان یک عالم وارسته، بزرگ، متواضع و متخلق یک ذخیره ارزشمند الهی جهت استان ماست و باید قدر ایشان را به نیکی بشناسیم و حقیقتاً ایشان عدالت محورند و طی سالیانی که مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در استان را متکلفند هیچ گاه از ایشان جز عدالت و انصاف ندیده ایم. البته اینکه ایشان به مناطق مختلف سفر نمایند و با مردم دیدار کنند تا مردم عزیزمان از وجود نارنینشان بهره مند شوند، مطالبه حقی است و ایشان نیز این سیره نیک را تعقیب می نمایند.

2/ در خصوص سیمای استان مطالب زیادی در این سایت نوشته شده است. شاید حتی مسئولین سیمای استان تصور کنند بنده سمت و سوی قلم خود را به سوی آنان گرفته ام در حالیکه باید منصفانه واقف باشند که این مطالب حقیقتاً از دل مردم می جوشد و آنان نشانه قلم مرا نیز به آن سوی هدایت می کنند. امیدوارم مدیریت سیمای استان با نظارت کامل روند را عوض نماید و نگذارد دیوار بی اعتمادی مردم شاهرود بلندتر شود.

يکشنبه ٣ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/09 20:11
0
0
مقصر خود ما هستیم که دیگران از تفرقه وبی همتی ما اینطر به ما ظلم می کنند ویه نام ما وکام خودشان هرچه بخواهند می کنند.از شما نماینده محترم به خاطر جرئت ورو راست بودنتان با مردم تشکر میکنم.
کاربر مهمان
1389/11/06 10:15
0
0
سلام آقای جلالی باقر نژاد هستم از شهر مجن . آقای جلالی صداو سیما در بخش هواشناسی شهر مجن را بادامغان نشان می دهد و تصور می شود که شهر مجن جزئی از دامغان است و ما این مساله را بصورت تلفنی به صداو سیمای سمنا ن گزارش دادیم که بعد از تقریبا دو هفته هنوز تغییر ی در برنامه خود نداده اند که باعث رنجش مردم مجن گردیده است خواهشمند است شما که نماینده ما هستید موضوع را پیگیری فرمائید .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099