صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > نقاط مثبت را هم ببینیم


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نقاط مثبت را هم ببینیم
    ...

   

*پرسش:

جناب اقاي دكتر جلالي عزيز سلام

اميدوارم در عدم كانديداتوري خود تجديد نظر فرماييد.

اقاي دكتر پس از انتقادات ساززنده شما از شبكه استاني سمنان بنظر ميرسد رويكرد ان تغيير كرده و اندكي منصفانه تر به مسايل بخصوص مسايل شاهرود  ميپردازد.

يكي از برنامه هاي خوب اين شبكه كه انصافا مسايل استان را رصد و تحليل ميكند برنامه بي حاشيه است كه سه شنبه شبها از شبكه استاني پخش ميشود و مجري توانمند و با سواد و جسوري دارد كه سعي ميكند خيلي مودبانه و منصفانه به مسايل تمام استان بدون طرفداري و جانبداري بپردازد.

از شما تقاضا دارم برا ي حفظ اين رويه و تاكيد بر اين نكته كه ما فقط نكات منفي را نميبينيم و از برنامه و كسي كه انصاف را در مورد مسيولين و مردم رعايت ميكند حمايت ميكنيم اين موضوع را عنوان و از دست اندركاران اين برنامه تشكر نماييد.

شما احتمالا برنامه سه شنبه قبل در مورد شهرداري شاهرود را ملاحظه فرموديد.

در اين برنامه خيلي دقيق و محترمانه حرفها و دغدغه هاي مردم عزيز شاهرود پخش شد و مجري ان با زيركي موفق شد جوابها و قولهاي مناسبي را از شهردار محترم بگيرد.

درود بر شاهرود بزرگ و دكتر جلالي دلاور

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

بی تردید اصل دین مداری و انصاف اقتضاء می نماید که ما همواره نقاط قوت و ضعف را در کنار هم ببینیم. البته بنده در تهران که امکان رویت شبکه استان را ندارم و در زمانی هم که در شهرستان هستم باز هم فرصت دیدن تلویزیون را ندارم لذا نمی توانم قضاوتی داشته باشم که آیا برنامه های سیمای استان بهتر شده است یا خیر. اما چنانچه قضاوت جنابعالی صحیح باشد باعث شادمانی است و امیدواریم این روند در سیمای استان تقویت شود. ما زیاده خواه نیستیم. ما خواهان این هستیم که مردممان تحقیر نشوند و احساس کنند این شبکه به واقع استانی است و مشکلات مردم را در استان به تصویر می کشد. مثلاً‌ صدا و سیمای استان می تواند بی عدالتی و فاصله غیر قابل تحمل شهرستان های استان را به نمایش درآورد. شهرک های صنعتی مناطق مختلف استان را به تصویر درآورد. روستاهای محروم را در مناطقی همانند خارتوران، طرود، فرومد، کلاته های غربی و شرقی و ... به مردم و مسئولین نشان دهد تا همه در مناطق مختلف استان احساس نمایند این شبکه استانی است و فقط مربوط به مرکز استان نیست.

يکشنبه ١٥ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/28 21:2
0
2
سلام . عملکرد صدا سیمای سمنان تک محوری است و اصلا به شهرهای استان نگاه یکسان ندارد
کاربر مهمان
1390/08/23 21:41
0
1
مدیریت صدا سیمای سمنان بسیار ضعیف است . برنامه های سیمای سمنان همش مربوط به سمنانه خیلی کم به مسایل شهرستانهای دیگران توجه داره . ما که تغییرات خوبی نمیبینیم.
کاربر مهمان
1390/08/21 1:16
0
1
کی برنامه های صدا سیما سمنانو میبینه.حیف وقت با ارزش ادم.
کاربر مهمان
1390/08/19 15:48
0
1
این دوستمون یا ساده لوحه یا خودشو به سادگی زده،اگه راست میگن اسم زشت و نجس صداوسیماشون عوض کنن تاحداقل در ظاهر عناد وکینه شون پنهان بشه
کاربر مهمان
1390/08/19 11:49
5
0
كابر محترم خيلي بي انصاف و بي ادب هستي من هم با پيشنهاد آن كاربر موافقم كه صدا و سيما نسبت به گذشته خيلي بهتر شده و به سهم خودم ممنون هستم به هر حال نبايد همه اش منفي گرا باشيم و نقاط مثبت را هم ببينيم با تشكر از شما كاربر گرامي و آقاي دكتر
کاربر مهمان
1390/08/15 22:9
0
8
سلام . دروغ محض و کذب است . این را خود عوامل صدا سیما نوشتن تا به جناب دکتر بگویند ما ادم شدیم . سیمای سمنان بدتر شده که بهتر نشده . چون اقای دکتر مشغله زیاد دارند میخواهند با این نوشته ها از سوی عوامل خودشون بگن ما عدالت خواه شدیم اما نخید فریب نخورید . صدا و سیما فقط به اهداف خودشو سمنانیها فکر میکنه . اینم سیاستشونه که اگه مجری برنامه یکبار در سال چنین بی طرفانه برنامه اجرا کرده .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099